S-RAUTA NUMMELA

Suur-Seudun Osuuskauppa
(Vihti)
Härköilänsyrjä 1
03100 NUMMELA

Katso osuuskaupan päivälehti-ilmoitukset »

Puh: 075 3030 3040
Fax: 075 3030 3059

Puhelun hinta yritysnumeroon soitettaessa 0,088 €/min.

Email: s-rauta.nummela@sok.fi

Puutarhatuotteet, laaja valikoima

  • Erittäin laaja taimivalikoima, kesäkukat, puutarhan käsityökalut, ruohonleikkurit, pensasleikkurit, nurmikon viimeistelijät, ajoleikkurit, pihalaatat, puutarhakalusteet, grillit, lannoitteet, turpeet, mullat, torjunta-aineet, siemenet, pumput, kastelulaitteet, suihkualtaat, kukkaruukut, patsaat ja koristeet

Rauta ja rakentaminen, laaja valikoima

  • Rakennustarvikkeet: Harkot, tiilet, sementti, laastit, teräkset, rakennuslevyt, lämpöeristeet, kattotuolit, ovet, ikkunat, sade- ja jätevesijärjestelmät
  • Sisustus ja remontointitarvikkeet: Maalit, tasoitteet, lattiapäällysteet, tapetit, laatat, kylpyhuonekalusteet ja tarvikkeet, hanat, tulisijat, kiukaat
  • Työkalut ja pientarvikkeet: Sähkö- ja käsityökalut, pesurit, imurit, naulat, ruuvit, helat ja kiinnitystarvikkeet, työasut, suojaimet, työ- ja turvajalkineet

Eläintuotteet

  • Hevostarvikkeet, perusvalikoima niin hevoselle kuin ratsastajallekin.
    Hevosten rehut.
  • Koiran- ja kissanruoat, kuivamuonat ja raakaruoat.
    Perusvalikoima hoitotarvikkeita.

Myyntivastaava
Sisko Elopuro
sisko.elopuro@sok.fi
075 3030 3042
044 770 5510

harri_jalkanen

Myyntipäällikkö
Harri Jalkanen
044 7705 151
harri.jalkanen@sok.fi

Katri-Helena Torkkel
katri-helena.torkkel@sok.fi
075 3030 3043
044 770 5445

Noutopiha / varasto
Risto Tirri
risto.tirri@sok.fi
075 3030 3051
044 3205 629

S-Puutarha- ja myymälämyynti
Tarja Mäkelä
tarja.makela@sok.fi
075 3030 3056

Myymälämyynti
kiukaat ja lämmitys
Markku Huhta
markku.huhta@sok.fi
075 3030 3046

Myymälämyynti
käsi- ja sähkötyökalut, työkäsineet
Tomi Roikola
tomi.roikola@sok.fi
075 3030 3049

Myymälämyynti
tapetit, lattiapäällysteet ja siivoustarvikkeet
Ulla Laitinen
ulla.laitinen@sok.fi
075 3030 3048

Myymälämyynti
tasoitteet, liimat, laastit ja maalit
Antti Eklund
antti.eklund@sok.fi
075 3030 3044

Rauta- ja sisustusmyynti
Jani Heikkinen
jani.heikkinen@sok.fi
075 3030 3045
044 7705 449

marttinen_heini

Sisustus, helat, kodinkoneet
Heini Marttinen
heini.marttinen@sok.fi
075 3030 3042

Kassapalvelut ja hevostarvikkeet
Hanna Wickström
075 3030 3039

Noutopiha / varasto
Jukka Karvinen
075 3030 3052

S-rauta myymälät