S-RAUTA HAMINA

Kymen seudun Osuuskauppa
Teollisuuskatu 2
49400 HAMINA

Katso osuuskaupan päivälehti-ilmoitukset »

Puh: 010 76 25340

Yritysmyynti   
Kattelus Keijo
010 76 25346
keijo.kattelus@sok.fi

Puhelun hinta yritysnumeroon soitettaessa kiinteän verkon liittymästä 0,0835 €/puhelu + 0,1209 €/min.
Soitettaessa matkaviestinverkon liittymästä 0,0835 €/puhelu + 0,1209 €/min.

Puutarhatuotteet, laaja valikoima

  • Erittäin laaja taimivalikoima, kesäkukat, puutarhan käsityökalut, ruohonleikkurit, pensasleikkurit, nurmikon viimeistelijät, ajoleikkurit, pihalaatat, puutarhakalusteet, grillit, lannoitteet, turpeet, mullat, torjunta-aineet, siemenet, pumput, kastelulaitteet, suihkualtaat, kukkaruukut, patsaat ja koristeet

Rauta ja rakentaminen, laaja valikoima

  • Rakennustarvikkeet: Harkot, tiilet, sementti, laastit, teräkset, rakennuslevyt, lämpöeristeet, kattotuolit, ovet, ikkunat, sade- ja jätevesijärjestelmät
  • Sisustus ja remontointitarvikkeet: Maalit, tasoitteet, lattiapäällysteet, tapetit, laatat, kylpyhuonekalusteet ja tarvikkeet, hanat, tulisijat, kiukaat
  • Työkalut ja pientarvikkeet: Sähkö- ja käsityökalut, pesurit, imurit, naulat, ruuvit, helat ja kiinnitystarvikkeet, työasut, suojaimet, työ- ja turvajalkineet
  • Kodinkoneet

Hevostarvikkeet

  • Hevosenhoitotuotteet, harjat, kaviokoukut, heinäverkot, ruoka-astiat, suitset, kuolaimet, satulahuovat, satulavyöt, riimut, riimunnarut, shampoo, karvanhoitoaine, valjasrasva, pintelit ja villapatjat.

Lemmikkieläintarvikkeet

  • Koiran- ja kissanruoat, kuivamuonat ja raakaruoat. Perusvalikoima hoitotarvikkeita.

Lämmitysöljyn tilaus

  • 010 762 5318 tai kso.lampopalvelu@sok.fi. Tilaamisen nopeuttamiseksi ota valmiiksi esille jäsennumerosi jonka löydät mm. S-etukortin oikeasta alalaidasta. Lisätietoja ja ohjeita tilaamiseen.

Myymäläpäällikkö
Mika Jyrälä
mika.jyrala@sok.fi
010 762 5350

Yritysmyyjä
Juho Purhonen
juho.purhonen@sok.fi
010 76 24245

Rakennustarvikkeet ja yritysmyynti
Keijo Kattelus
keijo.kattelus@sok.fi
010 762 5346

Varasto
Ville Pukki
ville.pukki@sok.fi
010 762 5393

Varasto
Antti Lunden
antti.lunden@sok.fi
010 762 5353

S-Puutarha
Pirjo Soilander
pirjo.soilander@sok.fi
010 762 5355

S-Puutarha
Nana Hasu
nana.hasu@sok.fi
010 762 5349

Myymälämyynti
Pia Timperi
pia.timperi@sok.fi
010 762 5348

Myymälämyynti
Sari Harjula
sari.harjula@sok.fi
010 762 5345

Hevos- ja harraste-eläintarvikemyynti
Taina Tuominiemi
taina.tuominiemi@sok.fi
010 762 5347

Myyntisihteeri
Päivi Rahikka
paivi.rahikka@sok.fi
010 762 5342

S-rauta myymälät